0%

موسسه حقوقی آریا گیو ایرانیان

موسسه حقوقی آریا گیو ایرانیان دارای برترین تیم همکاران ، خدمات حقوقی را در قالب دپارتمان های تخصصی در کمترین زمان به شما ارائه می نماید. وکلا و کارشناسان حقوقی مجرب و متبحر ، دارای سابقه درخشان علمی و عملی در مهمترین پرونده های حقوقی کشور گرد آمده اند ، تا بهترین و مطمئن ترین راهکارهای حقوقی و قانونی را برای حل مشکلات شما ارائه نمایند. مجموعه ای از بهترین وکلای پایه یک با همکاری کارشناسان حقوقی ، قضات بازنشسته ، خدمات مفید و مطمئن در زمینه وکالت پرونده های ملکی، طلاق، اعاده دادرسی ، دادگاه انقلاب ، تجدید نظر ، کلاهبرداری و سایر خدمات مربوط به حقوق ایران و دیگر کشورها را در این موسسه به شما ارائه می دهند .

۱۲

سال تجربه

ثبت آرینو

ما در اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم بهترین راه را پیدا کنید

موسسه حقوقی آریا گیو ایرانیان با نام تجاری ثبت آرینو ، جزء برترین و تخصصی ترین ارائه دهنده خدمات ثبتی می باشد که اولویت کار خود را برسرعت ، کیفیت و رضایتمندی موکلین قرار داده است. با دارا بودن وکلاء ، مشاوران و کارمندان متخصص و با تجربه در زمینه ی خدمات ثبتی توانسته است رزومه ای موفق و درخشان از خود به جا بگذارد.

مشاوران

تیم حرفه ای ما

جنیفر کارتر

مشاور

جان کارتر

مدیر عامل شرکت

آماندا گرین

مشاور

الکس رولاند

مشاور ارشد

مارک کارتر

مشاور ارشد

مشتریان خوشحال

شرکتهای مشهور به ما اعتماد کردند ، چرا شما اعتماد نکنید؟

خط مشی ما

هدف ما همواره مشتری مداری و بکارگیری روش های کاملاً قانونی و نیز با پایین ترین قیمت به دور از روش های ناشایست و با ارائه فاکتورهای رسمی از مخارج قرارداد منعقد شده جهت رفاه حال موکلین می باشد .
تعهدکاری ، کارآمدی و پیگیری مستمر و احترام به قانون در صدد برآورده ساختن نیازهای موکلین از دیگر اهداف ما می باشد.

ماموریت ما

  • حاکم ساختن اصول شفافیت و پاسخگویی در ارائه خدمات حقوقی و نظارت مستمر بر کیفیت خدمات .
  • ایجاد روشی نوین به منظور ارتقای بهره وری و توانمند سازی وکلا و تیم همکاران .
  • ارائه خدمات به شیوه مدرن و سیستماتیک به مراجعین .
  • کاهش حداکثری ریسک های فعالیت تجاری و اقتصادی شما با نظارت بر ساختار و عملکرد شرکت یا کسب و کار شما .
  • در مؤسسه حقوقی آریا گیو ایرانیان وکلاء و مشاوران رشته‌های مختلف اعم از مالی و مدیریت در کنار یکدیگر و با اتکا بر خرد جمعی ساختار فعالیت شما را سازماندهی، آسیب‌شناسی و بهینه‌سازی می‌نمایند